Kunszt

Niezmiennie, od ponad stu czterdziestu lat, szyjemy buty na miarę, realizując indywidualne zamówienia osób ceniących sobie klasyczne wzornictwo, komfort i niepowtarzalny urok rękodzieła.

Od początku istnienia naszej pracowni wszystkie czynności związane z realizacją zamówień wykonywane są wyłącznie ręcznie. Nie korzystamy z żadnych maszyn zastępujących pracę szewców. Wciąż opieramy się na kunszcie wywodzącym się z unikalnego, dziewiętnastowiecznego rzemiosła warszawskiego przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Buty szyte są tradycyjnymi metodami, z naturalnych skór sprowadzanych z najlepszych garbarni świata. Mnogość procesów, przez które przechodzą czyni każdą parę naprawdę wyjątkową.

Naszą specjalnością jest eleganckie obuwie w stylu formalnym, jednak oferujemy również modele weekendowe, do gry w golfa oraz jazdy konnej. Zachęcam do obejrzenia firmowej galerii butów, będącej dobrym przykładem naszych umiejętności. Przedstawione w niej modele prezentują zarówno ponadczasową linię klasyczną jak i zupełnie nowe, unikatowe wzory.

Zapraszam do odwiedzenia naszego salonu i pracowni przy ulicy Chmielnej 6, gdzie dokładnie można zapoznać się z procesem ręcznego szycia butów, a nasz mistrz będzie mógł zdjąć miarę obu stóp. Indywidualne stalowanie butów jest całkowicie podporządkowane zamawiającemu, więc uważnie wysłuchujemy wszelkich życzeń dotyczących ich ostatecznej prezencji.

Oprócz butów oferujemy skórzane dodatki w postaci toreb, portfeli, pasków i wszelkich innych wyrobów kaletniczych. W pracowni Malton & Kielman, poza krótkimi seriami produktów, wykonujemy zlecenia indywidualne będące doskonałym uzupełnieniem osobistej garderoby.

Z wyrazami szacunku,
Maciej Kielman