Epidemia COVID-19

Szanowni Klienci,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym czasowo przeorganizowaliśmy funkcjonowanie naszej pracowni. Od 4 maja 2020 będziemy otwarci w godzinach 12:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku oraz 11:00 - 14:00 w soboty. Wizyty w innych godzinach możliwe są po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. Z równym jak dotąd zaangażowaniem będziemy pracować nad Państwa zamówieniami kontaktując się z Wami emailowo i telefonicznie.

Nowych klientów zachęcamy do samodzielnego zmierzenia swoich stóp według naszych instrukcji - z przyjemnością będziemy asystować telefonicznie podczas tego procesu, aby rozwiać jakiekolwiek niepewności. Przesłanie do nas zdjęć wymarzonych butów (niekoniecznie z naszej pracowni) z pewnością ułatwi proces uzgadniania detali wykonania, a zatem zachęcamy do poszukiwania inspiracji.

Czas który spędzają Państwo w domach jest również dobrą okazją do zadbania o Wasze dotychczasowe buty, którym być może przyda się wymiana fleków, zelówek bądź ogólne odświeżenie. Możecie powierzyć je nam poprzez wysyłkę kurierską lub paczkomat.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu 607 930 382 lub jan@kielman.pl